Ideal Standard Eurovit W333001 Получизма

2.580 ден

Шифра: 7148 Категории: , ,

Карактеристики

Колекција

Eurovit

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Eurovit W333001 Получизма”