Ideal Standard Eurovit Мијалник со получизма сет

3.890 ден

Карактеристики

Колекција

Eurovit

Пакување

сет

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Eurovit Мијалник со получизма сет”