Ideal Standard Eurovit V493101 Конзолно биде

4.330 ден

Шифра: 8265 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Eurovit

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Eurovit V493101 Конзолно биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *