Ideal Standard Eurovit К533901 Писоар

8.620 ден

Шифра: 8696 Категории: , ,

Карактеристики

Колекција

Eurovit

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Eurovit К533901 Писоар”