Ideal Standard Eurovit V337301 Моноблок

6.300 ден

Шифра: 8261 Категории: , , Tag:

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Eurovit

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Eurovit V337301 Моноблок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *