Ideal Standard Eurovit W332301 Mијалник

3.950 ден

Шифра: 7133 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

60x47cm

Колекција

Eurovit

Потекло

Италија

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Eurovit W332301 Mијалник”