Стиропор 2cm/15kg

70 ден

Шифра: 17201 Категорија

Карактеристики

Димензија

50x100cm

Дебелина

5cm

Потекло

Македонија

Производител

Fragmat Mak

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Стиропор 2cm/15kg”