Seramiksan Petite Моноблок

12.100 ден

Шифра: 9036,9019,9016, Категории: , ,

Карактеристики

Колекција

Petite

Пакување

сет

Потекло

Seramicsan

Состав

керамика

Испирање

Rimless со тарет

Капак

Slim , soft close

Казанче

2.5/4.5l

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Seramiksan Petite Моноблок”