Ideal Standard Eurovit V337101 Моноблок балтик

9.140 ден

Шифра: 2744 Категории: , , ,

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Eurovit V337101 Моноблок балтик”