Ideal Standard Ulisey W836001 Моноблок

4.900 ден

Шифра: 8688 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ulisey W836001 Моноблок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *