Fayans Happy smart моноблок со soft close капак H8610960000001 vario

9.900 ден

Карактеристики

Димензија

36,5×63.5xh78.5cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

36,2kg

Употреба

хоризонтален одвод

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Happy smart моноблок со soft close капак H8610960000001 vario”

Можеби ќе ви се допадне и...