Fayans Happy smart моноблок со soft close капак

8.650 ден

Балтик моноблок

Шифра: 2717 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

36,5×63.5xh78.5cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

36,2kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Happy smart моноблок со soft close капак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *