Fayans Neo моноблок симплон со PVC капак WQ8f72610005721

7.600 ден

Цената е со вклучен PVC капак

капацитет на казанче 3/6l

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Fayans

Потекло

Бугарија

Димензија

65х35,5х77cm

Колекција

Neo

Пакување

парче

Тежина

29,8kg

Употреба

Вертикален одвод на 22,5 cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Neo моноблок симплон со PVC капак WQ8f72610005721”