Fayans Neo моноблок со PVC капак

5.900 ден

Шифра: 8430 Категории: , ,

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Fayans

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Neo моноблок со PVC капак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *