Ideal Standard Tempo Моноблок сет

14.230 ден

1 × Ideal Standard Tempo T427401 Казанче за моноблок
4.080 ден
1 × Ideal Standard Tempo T679401 WC-капак
2.800 ден
1 × Ideal Standard Tempo T331301 WC-школка за моноблок
7.350 ден

Карактеристики

Колекција

Tempo

Пакување

сет

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Tempo Моноблок сет”