Ideal Standard Connect моноблок симплон со тарет сет

14.450 ден

Одводот е на 21cm

1 × Ideal Standard Connect E772401 WC-капак
3.530 ден
1 × Ideal Standard Connect E781801 WC-школка за моноблок со тарет
6.510 ден

Карактеристики

Колекција

Connect

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Димензија

36.5×66.5x78cm

Состав

порцелан

Тежина

45,7kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Connect моноблок симплон со тарет сет”