Fayans Happy smart моноблок H9610950000001 vario

9.200 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

78,5х36,5х63,5 cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

36,2kg

Употреба

хоризонтален одвод

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Happy smart моноблок H9610950000001 vario”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *