Fayans Happy smart моноблок H9610950000001 vario

10.000 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

78,5х36,5х63,5 cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

36,2kg

Употреба

хоризонтален одвод

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Happy smart моноблок H9610950000001 vario”