Fayans Canto-N моноблок симплон WQ8F72810001711

5.600 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

36.5×65.5xh76cm

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Употреба

вертикален одвод

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Canto-N моноблок симплон WQ8F72810001711”