Progetto Огледало М032А 60×80

4.600 ден

Со LED-осветлување.

Карактеристики

Димензија

60x80cm

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало М032А 60×80”