Плочки KK Apolon Light 30×60

675 ден

Карактеристики

Димензија

30х60cm

Пакување

1,08m2

Состав

Керамика

Серија

Apolon

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Употреба

ѕид, внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Apolon Light 30×60”