Плочки KK Imperial Prime 25×75

690 ден

Карактеристики

Димензија

25×75 cm

Колекција

Imperial

Пакување

1.312m2

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Imperial Prime 25×75”