Плочки KK Luxor black 25×75

690 ден

Карактеристики

Димензија

25х75cm

Пакување

1,312m2

Употреба

внатрешна, ѕид

Завршна обработка

сјај

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Luxor black 25×75”