Плочки KK Luxor black 59×59 rett.

900 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

9 mm

Димензија

59x59cm

Колекција

Luxor

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.392m2

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

26.92 kg/кут

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Luxor black 59×59 rett.”