Плочки КК Apolon Deco 30×60

675 ден

Карактеристики

Димензија

30х60cm

Пакување

1.08m2

Состав

Керамика

Употреба

ѕид, внатрешна

Серија

Apolon

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Apolon Deco 30×60”