Плочки КК Apolon 59×59 rett.

900 ден

Карактеристики

Димензија

59х59cm

Состав

гранито-грес

Пакување

1,392m2

Серија

Apolon

Производител

Керамика Кањижа

Потекло

Србија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Apolon 59×59 rett.”