Плочки КК Apolon Dark 30×60

675 ден

Карактеристики

Димензија

30х60cm

Пакување

1,08m2

Завршна обработка

сјај

Употреба

внатрешна, ѕид

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Apolon Dark 30×60”