KK Glam Ice 25×75 2кл.

560 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

25×75 cm

Колекција

Glam

Пакување

1.125m/кт.

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

18.42kg/кт.

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “KK Glam Ice 25×75 2кл.”