Knauf Uniflott импрегниран

550 ден

Карактеристики

Потекло

Македонија

Производител

Knauf

Тежина

5kg

Употреба

Исполнувач на споеви за импрегнирани Кнауф плочи.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Knauf Uniflott импрегниран”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *