Knauf CW профил 75×0,6mm

145 ден

Единица мерка m’

Карактеристики

Дебелина

0,6mm

Должина

3m и 4m

Пакување

парче

Потекло

Македонија

Производител

Knauf

Состав

лим

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Knauf CW профил 75×0,6mm”