Knauf UW профил 50×0,6mm

115 ден

единица мерка m’

Карактеристики

Дебелина

0,6mm

Димензија

4m

Пакување

парче

Потекло

Македонија

Производител

Knauf

Состав

лим

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Knauf UW профил 50×0,6mm”