Knauf гипс картон 12,5mm

450 ден

единица мерка-парче(табла)

Карактеристики

Дебелина

12,5mm

Димензија

2×1,25m

Потекло

Македонија

Производител

Knauf

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Knauf гипс картон 12,5mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *