Knauf гипс картон 12,5mm водоотпорна

650 ден

единица мерка-парче (табла)

Опис

За обложување на ѕидови и тавани, на конструкции од метални профили, предѕидни облоги и спуштени тавани.

Карактеристики

Дебелина

12,5mm

Димензија

2×1,25m

Пакување

табла

Потекло

Македонија

Производител

Knauf

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Knauf гипс картон 12,5mm водоотпорна”