Knauf CD профил 28×27×0,6mm

77 ден

Единица мерка m’

Карактеристики

Дебелина

0,6mm

Должина

3m

Пакување

парче

Потекло

Македонија

Производител

Knauf

Состав

лим

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Knauf CD профил 28×27×0,6mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *