Eff. Алум. винкла лајсна А36 /20х25mm/ шампањ

650 ден

Шифра: 8481 Категорија

Карактеристики

Димензија

2,7m

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. винкла лајсна А36 /20х25mm/ шампањ”