Eff. Алум. винкла лајсна А31 /10х25 mm/ шампањ

560 ден

Карактеристики

Димензија

2,7m

Пакување

парче

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. винкла лајсна А31 /10х25 mm/ шампањ”