Eff. Алум. винкла лајсна A33 /20х40 mm/ сребро

1.050 ден

Карактеристики

Димензија

2,7m

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. винкла лајсна A33 /20х40 mm/ сребро”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *