Akdeko Алум. винкла лајсна ST45 PVC/Сребро мат

770 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-сребро

Производител

Akdeko

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Akdeko Алум. винкла лајсна ST45 PVC/Сребро мат”