Akdeko Алум. винкла лајсна А30 /20х20mm/ злато

490 ден

Единица мерка: парче

Шифра: 8469 Категории: ,

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-златна

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Akdeko Алум. винкла лајсна А30 /20х20mm/ злато”