Eff. Алум. винкла лајсна А30 /20х20mm/ сребро

620 ден

Карактеристики

Димензија

2,7m

Пакување

парче

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Завршна обработка

Мат-сребро

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. винкла лајсна А30 /20х20mm/ сребро”