Eff. Алум. преодна лајсна А66/32mm/ шампањ

600 ден

Карактеристики

Димензија

2,7m

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. преодна лајсна А66/32mm/ шампањ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *