Seves Стаклен блок Вкрстена мрежа

150 ден

Единица мерка: Парче

Карактеристики

Димензија

19x19x8cm

Пакување во кутија

10 парчиња

Потекло

Италија

Производител

Seves Glassblock

Состав

Стакло

Тежина

2.25kg

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Seves Стаклен блок Вкрстена мрежа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *