Seves Стаклен блок Син

290 ден

Единица мерка-парче

Карактеристики

Димензија

19x19x8cm

Пакување во кутија

10 парчиња

Потекло

Италија

Производител

Seves Glassblock

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Cјајна

Состав

Стакло

Тежина

2.25kg

Колекција

Basic

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Seves Стаклен блок Син”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *