Seves Стаклен блок Оптикал

165 ден

Единица мерка: Парче

Карактеристики

Димензија

19x19x8 cm

Колекција

Basic

Пакување во кутија

10 парчиња

Потекло

Италија

Производител

Seves Glassblock

Состав

Стакло

Тежина

2.25kg

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Seves Стаклен блок Оптикал”