Seves Дистанцер за стаклен блок 8cm

20 ден

Единица мерка -парче

Карактеристики

Состав

ABS-Пластика

Производител

Seves Glassblock

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Seves Дистанцер за стаклен блок 8cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *