Seves Стаклен блок Сахара

429 ден

Единица мерка -парче

Карактеристики

Димензија

19x19x8cm

Пакување во кутија

10 парчиња

Потекло

Италија

Производител

Seves Glassblock

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Колекција

Basic

Тежина

2.25kg

Состав

Стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Seves Стаклен блок Сахара”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *