Seves Стаклен блок Браон

290 ден

Единица мерка -парче

Карактеристики

Димензија

19x19x8 cm

Потекло

Италија

Производител

Seves Glassblock

Тежина

2.25kg

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Колекција

Basic

Состав

Стакло

Завршна обработка

Cјајна

Пакување во кутија

10 парчиња

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Seves Стаклен блок Браон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *