Seves Стаклен блок Паралела

150 ден

Единица мерка -парче

Карактеристики

Димензија

19x19x8cm

Потекло

Италија

Производител

Seves Glassblock

Тежина

2.25kg

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Колекција

Basic

Состав

Стакло

Завршна обработка

Cјајна

Пакување во кутија

10 парчиња

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Seves Стаклен блок Паралела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *