Seramiksan Neon Moноблок

13.590 ден

Шифра: 9055,8949.8951. Категории: , ,

Карактеристики

Колекција

Neon

Пакување

сет

Состав

керамика

Испирање

Rimless со тарет

Капак

Slim, soft close

Производител

Seramicsan

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Seramiksan Neon Moноблок”