Progetto Огледало М027A 60х80

6.960 ден

Со вградено Led светло

Карактеристики

Димензија

60x80cm

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало М027A 60х80”