Minka Тавански скали Euro Star 60×90

22.097 ден

Шифра: 145 Категории: ,

Опис

  • Димензии на метална рамка 89x59x17 mm
  • За димензии на отвор 90×60 cm
  • Изолиран капак со дебелина 33 mm
  • Бела капак од двете страни
  • Отворач вметнат во капакот
  • Бела рамка изработена од квалитетен  MDF
  • Силни метални скали на ножици
  • Комлетно составени и подготвени за инсталација
  • Носивост 150 kg

Карактеристики

Димензија

90x60cm

Колекција

Euro Star

Пакување

парче

Потекло

Австрија

Производител

Minka

Состав

MDF, метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Minka Тавански скали Euro Star 60×90”