Minka Кружни скали Twister

55.696 ден

Производот е по нарачка.

Опис

Идеално за мали отвори во комбинација со атрактивен дизајн. Газиштата се изработени од цврста бука со висококвалитетна боја.Елемент за продолжување на висината GH 294-315cm. Газишта 12, Големина на отвор 130х63cm

Карактеристики

Производител

Minka

Потекло

Австрија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Minka Кружни скали Twister”