Minka Euro Star 120×70 Метална таванска скала

23.760 ден

  • Тестирано ак. ДИН ЕН 14975: 2007 година;
  • Изолационен капак со дебелина од 33 мм;
  • Безпрекорен спој;
  • Бел капак од двете страни;
  • Метален рам со перваз;
  • Јако метално “ножичка” систем скалило;
  • Капацитет на товарот 150 кг.

Опис

Единица мерка: сет

Метални тавански скали со термо-изолирачки капак од MDF, двострано обоен.MDF рамка со меламинска обработка.Заштитни подни потпирачи.

Карактеристики

Производител

Minka

Димензија

120x70x17cm, h=300cm

Потекло

Австрија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Minka Euro Star 120×70 Метална таванска скала”